PARTNER GŁÓWNY KONFERENCJI
PARTNER MERYTORYCZNY KONFERENCJI
PARTNERZY XX KONFERENCJ GAZTERM
SPONSORZY XX KONFERENCJI GAZTERM

Szanowni Państwo,

informujemy, że XXI Konferencja GAZTERM odbędzie się 7-9 maja 2018, w Międzyzdrojach w Hotelu Amber Baltic.

Szanowni Państwo!
W imieniu całego zespołu Studio 4u serdecznie dziękujemy za udział w XX Konferencji GAZTERM 2017.
To dla nas ogromna satysfakcja, że GAZTERM jest ciągle ważnym miejscem spotkań i wymiany poglądów dla specjalistów i przedstawicieli branży gazowniczej,ciepłowniczej i energetycznej, środowisk naukowych oraz dostawców rozwiązań dla biznesu.

Szczególnie dziękujemy naszemu Partnerowi Głównemu, którym było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA za duże zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej Konferencji.
Podziękowania składamy także pozostałym Partnerom i Sponsorom, a także Patronom Medialnym bez których nasza Konferencja nie mogłaby być realizowana na tak wysokim poziomie.
Pragniemy podkreślić, że nieoceniony był udział naszego Partnera Merytorycznego – Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych.Mocne wsparcie merytoryczne i zaangażowanie specjalistów DISE, a szczególnie dr Marcina Sienkiewicza w przygotowanie tegorocznego spotkania w Międzyzdrojach przyczyniło się do wysokiego poziomu merytorycznego XX Konferencji GAZTERM.

W tym roku gościliśmy ponad 300 uczestników, którym chcemy serdecznie podziękować za aktywny udział i wsparcie.

Zainteresowanych informujemy, że na naszej stronie internetowej www.gazterm.pl zamieściliśmy  „Podsumowanie XX Konferencji GAZTERM 2017”.
Tych z Państwa, którzy zechcą pobrać materiały konferencyjne zapraszamy do zakładki Referaty i Prezentacje - http://gazterm.nazwa.pl/problematyka-2017/referaty-i-prezentacje-2017.html
Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć, która jest dostępna na stronie internetowej – http://gazterm.nazwa.pl/galeria.html

Pozostajemy w nadziei na spotkanie z Państwem podczas przyszłorocznej XXI Konferencji GAZTERM 2018, która odbędzie się w Międzyzdrojach, w dniach 7-9 maja 2018 r.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Studio 4u

Szanowni Państwo,

W trakcie pierwszego dnia obrad Konferencji Gazterm został odczytany list Sekretarza Stanu, Pełnomocnika Rządu Do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotra Naimskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Pobierz list

XX Konferencja Gazterm jest dla nas szczególnie ważnym wydarzeniem i chcąc podkreślić jej wyjątkowy charakter
pragniemy zaprosić Państwa na niezwykły koncert Raya Wilsona, wokalisty legendarnej grupy GENESIS.

Koncert pt. „GENESIS CLASSIC” odbędzie się podczas imprezy plenerowej
w Amfiteatrze, w poniedziałek 15 maja o godz.19:00.

Zapraszamy serdecznie.

GENESIS II

PARTNER MEDIALNY
cire
GŁÓWNY PARTNER MEDIALNY
logoenergetyka24 2
STRATEGICZNY PARTNER MEDIALNY
logobiznesalert-2.jpg
ORGANIZATOR


70-332 Szczecin, Al. Piastów 69/5, tel. 91 485 17 10, fax: 91 485 17 17, tel.kom.: 607 220 470, 602 365 879, e-mail: gazterm@gazterm.pl